Penaltı İtirazı!

Fenerbahçe'nin deplasmanda Eskişehir ile mücadelesinde, Fernandao'nun vuruşunda ceza alanında Sezgin'in eline çarpan topta Fenerbahçeliler penaltı kararı beklerken, hakem devam dedi. Bir başka pozisyonda ceza sahasında Emre-Nani mücadelesinde hakem Ulusoy penaltı dedi ve bu kez Eskişehirliler pozisyonda penaltılık bir şey olmadığını söyleyerek hakemin kararına itiraz etti. Mücadeleye verilen ve verilmeyen penaltılar damga vurdu.

İlk dakikanın son dakikasında ise, Emre Güngör'ün Nani ile girdiği ikili mücadelede yaptığı müdahalede hakem Alper Ulusoy penaltı kararı aldı. İtiraz eden tam 3 oyuncu sarı kart gördü.

Rıdvan Dilmen: Hata yap ama yanlış yapma hakemi vermediği penaltı saçma sapan. Sezgin sarı kart görmese şükreder, o kadar net. Pozisyon penaltı! Hatayı hatayla geçiştiriyor. Görmedin mi penaltıyı, görmedin? O zaman maçını yine aynı şekilde yönetmeye devam et. Hakem hata yapacaktır ama yanlış yapmayacak.

Erman Toroğlu: Hakem Alper Ulusoy'un, Fenerbahçe'nin Nani'nin yerde kaldığı pozisyonunda çaldığı penaltıyı, Uganda'da bile çalmazlar! Bu kader net söylüyorum. Eskişehirsporlu Sezgin'in eline çarpan pozisyon ise kesinlikle penaltı. Nani'nin yerde kaldığı pozisyon da kesinlikle penaltı değil

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak