Erosbet Yeni Giriş Adresi Erosbet3

Türk piyasasına yeni giriş yapan yabancı bahis siteleri arasında bulunan Erosbet, kısa bir süre önce erişim engeli ile karşılaştı. Yasalar gereği kapatılan sitenin eski adresi geçerliliğini yitirdi ve Erosbet3 adresi yeni giriş adresi olarak belirlendi.

Sunulan online hizmetlerin aksamadan yürütülmesi maksadı ile belirlenmiş olan Erosbet3 adresi, bütün üyelere ve siteye üye olmak isteyenlere, internet aracılığı ile SMS aracılığı ile ve elektronik posta aracılığı ile duyuruldu. Online hizmet sunumlarına Türkiye, Avrupa ve dünyanın değişik ülkelerinde devam eden site, adres değişikliği işlemini, sadece Türkiye için gündeme getirdi. Bilindiği üzere, sitenin online hizmet sunumları, Türkiye dışındaki ülkelerde yasal olarak tanınıyor.

Sadece ülkemizde yasa dışı site olarak görülen ve online hizmet sunmasını izin verilmeyen Erosbet, bu gerekçeye istinaden kapatıldı. Ancak kapatılma işleminin devreye girmesi, Türk kullanıcıların siteden hizmet almasına engel olmadı. Yeni bir adres belirlendi ve belirlenen yeni adresi ile online hizmetler, bir önceki adres ile paralellik gösterecek şekilde sunulmaya başlandı. Son işlemden sonra Erosbet yeni giriş adresi Erosbet3 ile kullanıcılar, aynı hizmetleri, aynı standartlarda almaya devam ediyor.

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak