Amedspor – Fenerbahçe

Ziraat Türkiye Kupası'nda Türkiye 2. Lig Kırmızı ekiplerinden olan Amedspor ile Fenerbahçe arasında gerçekleşecek mücadele için bugün güvenlik kurulu toplandı. Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Demir başkanlığında yapılan Diyarbakır İl Güvenlik Spor Kurulu toplantısına ayrıca Futbol Federasyon Bölge Müdürü Serkan Bayhan, Futbol İl Temsilcisi İhsan Kızıl katıldı. Ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Diyarbakır Şube Başkanı Remzi Dayan, Diyarbekirspor Basın Sözcüsü Saffet Azbay, Amedspor Kulüp Müdürü Osman Fidan, Amedspor yöneticisi Remzi Dindar da toplantıda hazır bulundu.

Toplantıda alınan karar Amedspor- Fenerbahçe maçının Diyarbakır'da gündüz ve seyircisiz olarak yapılması yönündeydi. Fenerbahçe taraftarlarının da alınmayacağı maç Amedspor'un Seyrantepe Spor Kompleksi sahasında oynanacak.

Karşılaşmanın tarih ve saati ise henüz belli olmamakla birlite ilerleyen günlerde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından duyurulacak. Fenerbahçe, Antalyaspor ile oynayacağı lig maçına yarın çıkacağı için; Amedspor-Fenerbahçe mücadelesinin 9 Şubat Salı günü oynanmasına yüksek ihtimal gözüyle bakılıyor.

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak